piątek, 28 grudnia 2012

Wyprzedaż!!!! xD

Hejka. Muszę Wam powiedzieć, że dłuugo się nad tym zastanawiałam i ... odchodzę z YouTube. Po prostu kończę z LPS. :) Znudziło mi się to i mam dość wyśmiewania się ze mnie (mimo to że nikt tego nie robi xd)! Jeśli naprawdę miałam fanów czy po prostu osoby lubiące mnie to zapraszam i mam nadzieję, że wejdziecie i zobaczycie na:

 • mojego videobloga, którego dopiero zaczynam: http://www.youtube.com/user/NatiiVlog  . Mam nadzieję też że pomożecie mi w tym aby uzyskać oglądalność i pomożecie w pytaniach: (poniższy punkt)
 • Jeśli ktoś chciał się czegoś o mnie dowiedzieć czy nawet nie o mnie, albo chciał zobaczyć kto kryję się za figurkami LPS, ale nie na zdjęciach tylko na filmie to zapraszam na mojego videobloga! Mam nadzieję że pomożecie w pytaniach! Możecie zadawać mi pytania na jakikolwiek temat, na moim e-mailu : nativlog@gmail.com   .  Mogą to być nawet pytania typu "Czy nosisz stringi?" xD byle by były, odpowiedzi na wasze pytania ujawnię w filmie na vlogu, ale nie będę ujawniać kto je napisał. :) 
 • Sprzedaję wszystkie mebelki, akcesoria, domki, figurki Littlest Pet Shop! Zapraszam na ogłoszenie:  http://tablica.pl/oferta/mega-zestaw-littlest-pet-shop-ID223tB.html 
To chyba tyle mam nadzieję, że mi pomożecie. ;) PaPa! ;* Ahaaa... zapraszam Was na:
mój blog: http://natonator.blogspot.com
mój videoblog:  http://www.youtube.com/user/NatiiVlog
mój oficjalny facebook: http://www.facebook.com/pieswilk
funpage mojego bloga: http://www.facebook.com/pages/M%C3%B3j-W%C5%82asny-%C5%9Awiat-httpitsmylife-natkablogspotcom/197521487016297?ref=hl
funpage mojego videobloga: (powstanie wkrótce) a link znajdziecie na moim kanale YouTube do videobloga. :)
Serdecznie zapraszam do kupowania moich LPS!!!   http://tablica.pl/oferta/mega-zestaw-littlest-pet-shop-ID223tB.html
PaPa! ;*

2 komentarze:

 1. Cześć. Jak zrobić by na twoim blogu była muzyka. no wiesz jak włączy blog.?

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam na face, ładna jesteś, zazdrosć xDD

  I szkoda, że już nie piszesz bloga. Pod koniec maja muszę słuchać Last Christmas xD

  OdpowiedzUsuń